Sinbad 1.2 (ios)

Sinbad

1.2
Sinbad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sinbad, aksiyon ve macera severlerin beğenerek oynayacağı heyecanlı ve eğlenceli bir iOs aksiyon oyunudur.

Sinbad, gizemli adamalrı keşfedeceğiniz, düşmanlarınızı yok edeceğiniz ve değer biçilemeyen hazineler bulacağınız heyecanlı bir iOS aksiyon oyunudur.

Oyun içerisinde kahramanımız Sinbad'ı kontrol ederek, ekibinize kaptanlık yapmanız gerekmektedir. Oyundaki amacınız ise açık denizler üzerinden farklı adalar keşfederek buralardaki kaybolan eski eserleri bulabilmek. Bunu yapmanızın nedeni ise dünyayı tehlikeli yaratıklardan korumak. Bulduğunuz hazineleri kullanarak yolculuk yapacağınız geminizi geliştirip güçlendirebilir ve bu sayede daha güvenilir yolculuk yapabilirsiniz.

Muhteşem aksiyon sahnelerinin yer aldığı oyunda, savaşçılar, şehir korumaları ve süper yaratıkları yok etmeniz gerekiyor. Akrobatik ve dinamik dövüş sahnelerinde kendinizden geçmenizi sağlayan oyunun kontrol sistemi oldukça rahat ve sorunsuz çalışmaktadır.

Sinbad oyununu oynamak tamamen ücretsizdir. Fakat oyun içerisinde para ödeyerek ekstra özellikler satın alabiliyorsunuz. Yaptığınız harcamalar iTunes hesabınıza yansımaktadır. Fakat ilk başta da söylediğim gibi oyunu oynamak için herhangi bir para ödemenize gerek yok.

Aksiyon oyunlarını seviyorsanız, Sinbad'a bir şans vererek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.