Sincan Belediyesi 1.0.3 (ios)

Sincan Belediyesi

Sincan Belediyesi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    251

  • ÜRETİCİ

    Mobilion

Ankara'nın Sincan İlçesi sakinleri için Sincan Belediyesi tarafından hazırlanmış bu resmi uygulama ile e-belediye işlemlerinizi gerçekleştirin, güncel duyuru ve haberlere ulaşın.

Ankara'nın en büyük ilçesi olan Sincan'ın da mobil uygulama ile hizmet vermeye başlaması, yeni e-Belediye devrimi için ciddi bir önem taşırken Sincan ilçesinin sakinleri Sincan Belediyesi isimli uygulama sayesinde en çok sevinenler arasında olacaktır. Çünkü kapı önünde sıra bekleme zorunluluğu Sincan Belediyesi uygulaması sayesinde sona eriyor. Öte yandan Sincan'da yaşayan vatandaşların tümünü ilgilendirecek haberler, duyurular ve rehberler de aynı paketin içinde. Bürokrasi, daha önce hiç olmadığı kadar kolaylaşacak.

Modern şehir yaşamının bir gereksimi olan hızlı bilgi ve hizmet uşaımın vazgeçilmez bir parçası haline gelmeye başlayan e-belediyecilik sistemi Sincan Belediyesi uygulamasında oldukça etkili bir şekilde kullanılıyor. Gerek belediye tarafından sunulan haberler ve duyurular olsun, gerekse şehir yaşamında ulamanız gereken nöbetçi eczaneler ve sosyal tesisler gibi kilit bilgiler sizin dakikalar içinde gerçekleştirmek istediğiniz planı hızlandırmanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte uygulamanın size sunmuş olduğu menüye etraflıca bir göz atalım:

Borçlarım:
Belediye'de sıra beklemeksinizin yükümlü olduğunuz borçlar hakkında bilgi detaylı edininmeniz mümkün.

Borç Sorgulama:
Farklı bir sicil numarasıyla isteyeceğiniz bir sorgulama işlemini yapma imkanınız da var.

Rayiç Değer:
Arsa ve rayiç değer sorgulama için kurumlar arası mekik dokumak istemiyorsanız Sincan Belediyesi tarafından sağlanan hizmetler bütününü bu seçenekte.

E-İmar:
Plan ve projelerinizi etkin bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak bu seçenek sayesinde imar durumlarını sorgulayabiliyorsunuz.

İstek/Şikayet:
İlçe sakini olarak dile getirmek istediğiniz öneriler, istekler ve şikayetler Sincan Belediyesi tarafından resmi bir dilekçe olmaksızın kabul ediliyor.

Bilgi Edinme:
Sincan Belediyesi bünyesinde gerçekleştirmek istediğiniz işlemler veya edinmek istediğiniz bilgiler için buradan bireysel başvuru yapmanız mümkün.

Beni Haberdar Et:
Sincan Belediyesi bağlamında sunulan bilgi ve hizmet bütününde anında haberdar olmak istediğiniz bilgileri takip etme şansınız var.

Eğer Sincan'da yaşıyorsanız ve mobil bir cihazınız varsa, bu uygulamayı kullanmamak için sebebiniz yoktur. Hayatınızı bu hizmetle kolaylaştırın.

YORUMLAR