SirVival 1.0 (ios)

SirVival

1.0
SirVival
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    16

  • Üretici

    Soul and Vibe Interactive Inc.

SirVival kaliteli bir mobil aksiyon oyunudur

SirVival fantastik bir hikayeyi kaliteli grafiklerle birleştirmeyi başaran bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan SirVival'da Galgamar adlı krallıkta geçen bir hikayeye tanık oluyoruz. Oyundaki maceramız bu krallığın şeytani ejderha Maelstorm "The Malevolent" tarafından tehdit edilmesiyle başlıyor. Ejderha krallığa isteklerinin gerçekleştirilmesi için 3 gün veriyor; fakat kral bu istekleri yerine getiremediği için prensesi kaçırıyor ve krallığa saldırarak terörünü krallığa salıyor. Cesur bir şovalya ise atına atlayarak ejderhanın peşine düşüyor ve prensesi kurtarmaya çalışıyor. Biz de kahramanımıza yardımcı oluyoruz.

SirVival'da bir sonsuz koşu oyunu ve platform oyunu bir oynanış yapısı olduğu söylenebilir. 2 boyutlu grafiklere sahip SirVival'da tıpkı bir platform oyunu gibi ekranda yatay olarak ilerliyoruz ve karşımıza çıkan engellerin üzerinden zıplamaya çalışıyoruz. Atımız sürekli koştuğu için oyun bir sonsuz koşu oyunu yapısına da sahip. Yol üzerindeki altınları toplarken bir yandan da karşımıza çıkan düşmanlara mızrağımızla saldırıyoruz.

SirVival renkli ve görkemli grafikleri ile görsel olarak tatmin edici bir kalite sunuyor.

YORUMLAR