Sisters 2.0 (ios)

Sisters

2.0
Sisters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sisters, iOS işletim sistemine sahip telefonlarınız üzerinden sanal gerçeklik deneyimi yaşayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Sisters, iOS işletim sistemine sahip telefonlarınız ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir sanal gerçeklik oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Korku dolu sahnelerin yer aldığı oyunda tarifi imkansız olaylar gerçekleşiyor.

Blair Witch filminden esinlenilen bir oyun olan Sisters'da 360 derecelik bakış açısına sahip bir şekilde bir evin içerisinde geziyoruz. Tarifi imkansız olayların ve korkunç sahnelerin yer aldığı oyunda lanetlerden uzaklaşmaya çalışıyoruz. Hızlı ve dikkatli olmamız gereken Sisters oyununda kısa sürede dışarı çıkmalı ve kendimizi güvene almalıyız. Bolca adrenalin depolayabileceğimiz oyunu oynarken çok zevk alıyoruz. Oynaması basit ve bir o kadar da kolay bir oyun olan Sisters, sizleri bekliyor. Google'ın CardBoard'larıyla entegre çalışan oyunda aynı zamanda kendimizi oyunun içerisinde gibi hissediyoruz. Korku severlerin mutlaka denemesi gereken oyun, ürkütücü sesleriyle de oyuncuları kendisine bağlıyor.

Sisters oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR