Sixt 8.4.0 (ios)
Sixt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sixt uygulaması ile akıllı telefonlarınız üzerinden dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz.

Kiralık araca ihtiyaç duyduğunuzda hızlı ve kolay bir şekilde rezervasyon yapmak istiyorsanız Sixt uygulamasını iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Araç kiralama uygulaması olarak öne çıkan Sixt uygulaması, dilediğiniz zaman pratik bir şekilde araç rezervasyonu yapabilmenizi sağlıyor. En uygun aracı bulabilmek için filtreleme seçeneklerini kullanabileceğiniz Sixt uygulamasında, ticari ve kamyon kategorilerine de göz atabilirsiniz. Esnek ve ön ödemeli fiyat seçenekleri sunan uygulamada, aracı teslim alma işlemlerinizi kolaylaştırmak için rezervasyon sonrasında üretilen barkodu kullanabilirsiniz.

Size en yakın Sixt ofislerini de gösteren uygulamada, çeşitli aksaklıklar veya plan değişiklikleri durumunda rezervasyonunuzu iptal etme seçeneği de sunuluyor. Müşteri hizmetlerine de kolayca ulaşabileceğiniz Sixt uygulamasında, rezervasyonlarınız hakkında bilgi alabileceğiniz gibi teknik destek de alabilirsiniz. Eğer siz de hızlı ve güvenli bir şekilde araç kiralamak isterseniz, Sixt uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR