Siz

Siz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Siz, internet aleminin en popüler ve ilgi gören videolarına mobil cihazımızdan erişebilmemizi sağlıyor.

Siz, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir video takip uygulaması. İnternetin en popüler videolarını ve viral içeriklerini derleyip cihazlarımıza taşıyan Siz sayesinde en son trendleri zahmetsizce takip edebiliyoruz.

Günümüzde bilgiye hızlı ulaşmak önemli bir yere sahip. Gündem çabuk değiştiği için en popüler içeriklere anında ulaşmamız gerekiyor. Siz bu konuda bize yardımcı olabilecek, eğlenceli ve pratik bir uygulama. O günün en popüler içeriklerini cihazımıza taşıyan Siz sayesinde en eğlenceli videoları izleyebiliyoruz.

Uygulama üzerinde çok sayıda kategori bulunuyor. İlgimizi çeken kategorilere girip o kategoriye dahil olan videoları tek seferde izleyebiliyoruz. Siz'in en iyi özelliklerinden birisi de videoları GIF olarak akış üzerinde gösteriyor olması. Bu GIF görüntüler sayesinde videoyu tamamen izlemeden ne hakkında olduğunu kavrayabiliyoruz.

Kullanım alışkanlıklarımızı öğrenen ve buna göre önerilerde bulunan Siz, herhangi bir memnuniyetsizlik yaşatmadan görevini yerine getiriyor. Eğer viral videolara erişim sağlayabileceğiniz bir kaynak arıyorsanız bu uygulama size göre.

YORUMLAR