Skatelander

Skatelander
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skatelander, iOS cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir beceri oyunu.

Skatelander, iPhone ve iPad cihazları üzerinde beceri odaklı bir mobil oyun oynamak isteyenlerin tercih edebilecekleri, eğlenceli bir yapım. Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğimiz bu oyunda tehlikeli parkurlarda kaykayıyla yol almaya çalışan bir karakterin kontrolünü üstleniyoruz.

Oyuna girdiğimizde son dönemlerin en fazla tercih edilen ve Voxel Art olarak nitelendirilen, kübik tasarımlarla karşılaşıyoruz. Bu grafik modelleme anlayışının oyuna ilginç ve dinamik bir hava kattığını belirtmemiz gerekiyor. Elbette görsel ve işitsel efektlerin de kalite algısının yüksek olmasında epey payı var.

Skatelander'daki temel amacımız kontrolümüzdeki kaykaycıyı tehlikelerden uzak tutarak mümkün olduğunca uzağa taşımak. Ekrana yapacağımız basit dokunuşlarla karakterimizi kontrol edebiliyoruz. Herhangi bir engele takılırsak oyun ne yazık ki sona eriyor ve baştan başlamak zorunda kalıyoruz.

Oyunda seçebileceğimiz 60 farklı karakter mevcut. Bunlar zamanla açılıyorlar ve açıldıkça oynayanlara keyifli anlar yaşatıyorlar. Penguenden tutun da minik tavşana kadar pek çok farklı karakter var.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Skatelander, beceri oyunları oynamaktan keyif alanların denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR