Skeletomb 1.0.1 (ios)

Skeletomb

Skeletomb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    9

  • Üretici

    Punk Labs

Skeletomb mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

Skeletomb içerisinde heyecanlı bir oynanış barındıran ve reflekslerinizi test eden bir beceri oyunu ve rol yapma oyunu karşımı olarak özetlenebilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oyanayabileceğiniz bir oyun olan Skeletomb aslında mobil cihazlarda bir hayli beğenilen Crossy Road oyununa benzer bir yapıyı aksiyon ve RPG öğeleriyle birleştiriyor. Skeletomb'da fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz. Bu dünyada büyülü ormanlar, karanlık ve ölümcül tuzaklarla dolu zindanlar ve korkunç canavarlar gibi düşmanlar bizi bekliyor. Biz bir kahraman seçerek maceraya atılıyoruz ve karşımıza çıkan engelleri aşarak, tuzakları atlatarak ve bir yandan da düşmanlarımızla savaşarak yolumuzda ilerlemeye çalışıyoruz.

Skeletomb'un retro tarzda grafikleri oyuna eski bilgisayar oyunlarının havasını kazandırıyor. Oyunun basit bir şekilde oynandığını ve buna rağmen büyük bir eğlence sunduğunu söyleyebiliriz. Skeletomb'da kahramanınızı ilerletmek ve yönlendirmek için tıpkı Crossy Road'da olduğu gibi ekrana dokunmamız yeterli. Karşımıza çıkan engeller ve tuzaklar ise dinamik olarak değiştiğinden ötürü zamanlamamız ve reflekslerimiz önem kazanıyor.

Skeletomb'da ilerledikçe yeni kahramanların kilidini açabiliyor ve kahramanlarımızı kişiselleştirmek için kullanabileceğimiz çeşitli eşyaları toplayabiliyoruz. Oyunda yer alan 2 farklı oyun modunda dilerseniz senaryo boyunca ilerleyebilir, dilerseniz bitmek bilmeyen bir oyun tecrübesi yaşayabilirsiniz.

YORUMLAR