Sketchat

Sketchat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sketchat sayesinde arkadaşlarımızla çizdiğimiz şekilleri kullanarak mesajlaşabiliyoruz.

Sketchat, iPhone ve iPad kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış eğlenceli ve özgün bir mesajlaşma uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde arkadaşlarımızla mesajlaşmak için sıkıcı metinler yerine kendi elimizle çizdiğimiz görüntüleri gönderebiliyoruz.

Uygulamaya girdiğimiz zaman karşımıza kısa bir tanıtım videosu çıkıyor ve uygulamayı etkin bir şekilde kullanabilmemiz konusunda ipuçları veriyor. Bu aşamadan sonra rehberimizde bulunan kişilere çizim yoluyla mesajlar gönderebiliyoruz. Açıkçası uygulama çıplak parmakla da düzgün bir şekilde kullanılabiliyor fakat dokunmatik ekran kalemi türünde bir aksesuarınız varsa çok daha rahat bir şekilde çizim yapabilirsiniz.

Sketchat'i kullanabilmemiz için mesajı göndermeyi düşündüğümüz kişinin de Sketchat'i kullanıyor olması gerekiyor. Sketchat sahibi kullanıcıları uygulama içerisindeki rehberimiz üzerinden takip edebiliyoruz.

Uygulamanın en önemli özelliği sadece mesajlaşmamıza değil aynı zamanda arkadaşlarımızla beraber oyunlar oynayabilmemize de imkan tanıması. Çizim üzerinden sohbet edildiği için ekran üzerinde çeşitli oyunlar oynayabiliyoruz (örn; X O X).

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen ve kullanıcılara ilginç bir mesajlaşma deneyimi sunan Sketchat, mesajlaşmanın yaratıcı yollarını keşfetmek isteyenlerin denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR