Sketchman

Sketchman
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sketchman, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir beceri oyunu.

Sketchman, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, sürükleyici ve nefes kesen bir aksiyon-beceri oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun beceri oyunlarıyla akıllarımızda yer eden Ketchapp stüdyosu tarafından hazırlanmış ve tıpkı diğer yapımlarda olduğu gibi zorlu bir oyunanışa sahip olmasıyla öne çıkıyor.

Oyun klasik bir beceri oyunu yerine içerisine bol miktarda aksiyon öğesi serpiştirilmiş bir macera oyunu gibi çalışıyor. Sketchman'deki temel amacımız düşmanlarına karşı mücadele içerisine giren bir kahramana yardım etmek ve karşılaştığı tehlikeler karşısında yılmadan yoluna devam etmesini sağlamak. Bu yolda karşımıza çeşitli engeller ve düşmanlar çıkıyor. Silahlarımızı kullanarak düşmanlarımızı alt etmeli, hızlı refleksler sergileyerek engellerden kaçmalıyız.

Oyunun rakiplerinden sıyrıldığı noktalar arasında eskiz konseptinde hazırlanmış görselleri bulunuyor. Tükenmez kalemle çizilmiş gibi görünen bu görseller oyuna ilginç bir hava katıyor. Görsellerdeki keyif faktörü animasyonlarda da devam ediyor.

Karakterimizi kontrol edebilmek için ekrana basit dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor. Parmak sürükleme hareketleriyle aşağı ve yukarı hareket edebiliyoruz.

Benzersiz bir oyun olmasa bile sunduğu aksiyon dozu ve keyifli oyun atmosferi ile kesinlikle denenmesi gereken oyunlar arasında bulunuyor. Bu tarz oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız Sketchman'i mutlaka deneyin.