Ski Safari 2 1.0.1 (ios)
Ski Safari 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    113

  • Üretici

    Yodo1 Ltd

Ski Safari 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Ski Safari 2 bolca aksiyon içeren ve oyunculara heyecanlı bir oyun tecrübesi yaşatmayı başarabilen bir mobil sonsuz koşu oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Ski Safari 2'de bizi soğuk buzullarda başlayan ve tropik ormanlarda devam eden bir macera bekliyor. Hatırlanacağı üzere Ski Safari serisinin ilk oyununda büyük bir çığdan kaçmaya çalışıyorduk. Ski Safari 2'nin başında da yine bu büyük çığdan kaçıyoruz ve sonrasın maceramıza sık ormanlarda devam ediyoruz.

Ski Safari 2'de bizi bekleyen yeniliklerden biri artık sadece kayak yapmıyor oluşumuz. Serinin yeni oyununda mamut gibi çeşitli hayvanlara binebiliyoruz. Ayrıca kaçmamız gereken tek tehlike bizi kovalayan çığ da değil; tarih öncesinden kalma dinozorlar da artık bizi kovalamaya başlıyorlar. Bu tehlikelerden kurtulmak için son sürat ilerlememiz, karşımıza çıkan engelleri atlatmamız ve rampalardan uçarak havada süzülmemiz gerekiyor. Bu işler yaparken bir yandan da akrobatik hareketler yapıyoruz ve altınları topluyoruz. Kazanacağımız altınlarla kahramanlarımız yeni kostümler, ekipmanlar ve hızlı motorlu araçlar satın alabiliyoruz.

Ski Safari 2'yi tek başınıza oynayabileceğiniz gibi internet üzerinden diğer oyunculara karşı oynayarak onlarla yarışabilirsiniz.

YORUMLAR