Skies of Glory 2.2.2 (ios)

Skies of Glory

Skies of Glory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skies of Glory bolca aksiyon içeren bir uçak savaşı oyunudur

Skies of Glory eğer savaş uçaklarını kullanarak bolca aksiyon içerisine dalmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil savaş oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz 3 boyutlu bir uçak savaşı oyunu olan Skies of Glory'de 2. Dünya Savaşı'na konuk olarak bu savaşın kaderini belirlemeye çalışıyoruz. Avrupa ve Pasifik Okyanusu'ndaki adalar üzerinde uçtuğumuz oyunda gerçekçi hava şartlarında savaşmanın keyfini çıkarabiliyoruz. Oyunda bize verilen görevlerde düşman birliklerinin üretim fabrikalarını, cephanelerini ve lojistik kaynaklarını yok etmeye çalışıyoruz. Bunun yanında internet üzerinden diğer oyuncularla eşleşerek kendi karagahımızı düşman uçaklarına karşı ortak bir şekilde savunmak için uğraş verebiliyoruz ya da diğer oyunculara karşı savaşabiliyoruz.

Skies of Glory'ii iOS cihazınızın hareket sensörlerini kullanarak oynayabiliyorsunuz. Bu yapı oyuna gerçekçi bir hava kazandırıyor. Oyunda 2. Dünya Savaşı'na özgü uçakları kullanırken farklı oyun modlarından birini seçebiliyoruz. Oyunun güzel bir yönü kendi şarkılarınızı oyunda arkaplan müziği olarak çalmanıza imkan vermesi. Güzel grafiklerle donatılmış Skies of Glory eğer uçak savaşı oyunlarını seviyorsanız denemeye değer bir oyun.