SkillShot

SkillShot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SkillShot, tenis benzeri bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

SkillShot, Android işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde oynamak için tasarlanmış, eğlenceli ve zorlu bir arcade beceri oyunu olarak dikkatlerimizi çekti. İlk bakışta tenise benzeyen fakat tamamen farklı tema üzerine kurulu olan bu oyunda topu duvara sektirip en yüksek skoru almaya çalışıyoruz.

Oyundaki temel amacımız topu duvara sektirebileceğimiz kadar fazla sektirmek ve en yüksek puanı almak. Bunu yaparken topun ikiden fazla sefer yerde sekmemesine dikkat etmemiz gerekiyor. Topu fırlatabilmek için bize ayrılmış olan bölüme parmağımızla dokunmamız yeterli.

Dokundğumuz yere göre topun fırlama açısı da değişkenlik gösteriyor. Dolayısıyla topun geliş açısını hesaplayarak pozisyonu ayarlamamız çok önemli. SkillShot'taki zorluk seviyesi giderek artan bir karaktere sahip. İlk başlarda her şey normalken işimizi git gide zorlaşıyor. Oyunu daha da zorlu kılan detaylardan bir diğeri de arkadaşlarımıza karşı mücadele edebiliyor oluşumuz. Puanlarımızı kıyaslayarak aramızda keyifli bir rekabet ortamı oluşturabiliyoruz.

Kaliteli grafikleri, zorlu ve heyecanlı oyun yapısı ile SkillShot, herkesin büyük beğeniyle oynayabileceği, başından kalkamayacağı bir oyun.

YORUMLAR