Skin and Bones

Skin and Bones
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skin and Bones mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Skin and Bones klasik platform oyunlarındaki eğlenceyi mobil cihazlarınızda yaşamanızı mümkün kılan heyecan dolu bir mobil oyun. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan Skin and Bones'da ilginç bir şekilde bir araya gelen iki kafadarın hikayesi konu alınıyor. Kahramanlarımızın macerası bir büyücü tarafından tamamen yabancı bir dünyaya fırlatılmalarıyla başlıyor. Kahramanlarımız yeni dünyaya adım attıklarında etraflarında çeşitli ölümcül engeller ve düşmanlar olduğunu keşfediyorlar. Bize de bu engelleri ve düşmanları aşmaları için onlara yardım etmek düşüyor.

Skin and Bones'taki temel amacımız değerli mücevherleri toplamak ve bu sayede bu fantastik dünyadan kurtulmak. Oyunda yer alan kahramanlarımız farklı yeteneklere sahipler. Karşımıza çıkan bulmacaları çözmek için bu yeteneklerden ihtiyaç duyulan yerde yararlanmamız gerekiyor. Skin hızlı bir şekilde hareket edebiliyor ve çevikliğiyle öne çıkıyor. Bones ise Skin'e göre daha yavaş hareket etse de dayanıklılığıyla işimize yarıyor.

Skin and Bones'un grafiklerinin göze hoş göründüğü söylenebilir.

YORUMLAR