SkinneePix

SkinneePix
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SkinneePix, selfie'lerde daha iyi görünmenize yardımcı olan seçenekler sunan bir mobil uygulamadır.

SkinneePix, iPhone’unuzla çektiğiniz selfie’ler üzerinde düzenleme yaparak sizi olduğunuzdan daha ince gösteren, fotoğraflarınıza sihirli dokunuşlar yapan bir mobil uygulamadır. Kullanımı kolay, eğlenceli ve basittir.

Selfie fotoğraflarınızda sizi 6 kiloya kadar daha ince gösterebilen özel bir formüle sahip olan SkinneePix, ön kamera desteği sayesinde hızlı selfie çekimler gerçekleştirebileceğiniz ve bunları hızlıca düzenleyebileceğiniz araçlar sunan ufak boyutlu bir mobil uygulama.

Herkesin rahatlıkla kullanabileceği kullanıcı arayüze sahip uygulama, insanların selfie fotoğraflarda kendilerini daha iyi hissetmeleri için oluşturulmuş ve bu işte de oldukça başarılı. Fotoğraflarda yüzünüzün daha ince görünmesini sağlayan üç seçeneğin yanı sıra çeşitli efektler de kullanımınıza sunuluyor. Fotoğraflarınızı renksiz, capcanlı yapabilir ve sepya efekti uygulayabilirsiniz. Düzenlediğiniz fotoğrafları film rolunuza kaydedebilir veya sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz.

Çok yeni bir selfie uygulaması olmasına rağmen hızlı bir şekilde yükselen ve şu anda bazı ünlüler tarafından kullanılan SkinneePix, selfie fotoğraflarınızda ince görünmenizi sağlayan özel bir teknolojiye sahip mükemmel bir uygulama.

YORUMLAR