SKIT!

SKIT!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SKIT!, iOS cihazlarınız üzerinde yer alan resimleri animasyonlu videolara dönüştürebileceğiniz eğlenceli bir uygulamadır.

SKIT!, iOS kullanıcılarının iPhone ve iPad cihazları üzerinde kendi animasyonlu kısa videolarını hazırlayabilmeleri için geliştirilen ücretsiz bir uygulamadır.

Akıllı telefonunuz veya tabletiniz üzerinde yer alan fotoğraflara can vermenize olanak sağlayan uygulama ile oldukça eğlenceli ve komik kısa videolar hazırlayabilirsiniz.

Arkadaşlarınız, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte çekilmiş olduğunuz favori fotoğraflarınızı düzenleyerek çok daha eğlenceli bir hale getirebileceğiniz SKIT! ile isterseniz hazırlamış olduğunuz animasyonları Facebook, Twitter veya e-posta yoluyla paylaşabilirsiniz.

Ayrıca SKIT! topluluğuna katılarak, hazırlamış olduğunuz videoları web üzerinde tüm dünyayla paylaşabilir ve diğer kullanıcıların hazırlamış olduğunuz animasyonlara vereceği tepkileri takip edebilirsiniz.

Birçok karakterin, şeklin, yapışkanın ve daha fazlasının yer aldığı içeriklere fotoğraflarınız üzerinde yer verebileceğiniz uygulama yardımıyla ölümsüz kareleri hayata getirmek tamamen sizin elinizde.

Oldukça sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahip olan uygulamanın kullanımı çok kolaydır ve her seviyeden iOS kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Kendi animasyonlu kısa videolarınızı hazırlamak isterseniz, SKIT!'i hemen iOS cihazlarınız üzerine indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

SKIT! Özellikleri:

  • İçerisinde fotoğraflarınızı yer aldığı animasyonlu kartlar hazırlayın ve sevdiklerinize gönderin
  • Fotoğraflarınız üzerine ücretsiz olarak karakterler, yapışkanlar ve efektler ekleyin
  • Facebook albümlerinizi veya fotoğraflarınızı doğrudan uygulama içerisine aktarabilme
  • Hazırladığınız fotoğraf veya kısa videoları Facebook, Twitter veya e-posta yoluyla paylaşabilme
  • SKIT! topluluğuna katılarak hazırladığınız kısa videoları tüm dünyayla paylaşın
  • ve çok daha fazlası

YORUMLAR