Skullduggery! 1.2.1 (ios)

Skullduggery!

Skullduggery!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skullduggery! isimli platform ve bulmaca oyunu, mobil oyun dünyasının bir klasiği olacak kaliteye erişmiş son derece eğlenceli bir çalışma.

Kurukafa temalı bulmaca platformu olarak büyük sükse yaratan Skullduggery! an itibariyle mobil cihazlarda klasik mertebesine ulaşmış olan bir oyun. Sahipsiz bir kurukafayı canlandırdığınız bu oyunda karşınıza türlü türlü parkurlar çıkıyor. Oyunun bir de ilginç bir hikayesi var. Ölüler dünyasında bir vergi memurunu canlandırdığınız için borcuyla ölenlerden paraları almaya çalışıyorsunuz.

Kurukafanın bir ilginç tarafı kontrol kısmını oldukça iyi açıklıyor. Kafatası çatlak olan kahramanızın bu kırık kısmını beynine yapışık olduğu yerden çekip bırakara kontrolünüzde olan kelleyi sapan gibi fırlatıyorsunuz. Bu kontrollerle etrafta yer alan kemik adamlara saldırıp üstündeki paraları toplamaya çalışıyorsunuz. Bununla birlikte bölüm içi tasarımlarda size işinizi zorlaştıran engeller çıkıyor.

Animasyonların ve müziklerin kalitesini değerlendirecek olursak mobil oyun standartlarını aşan bu oyun iOS cihazlarınızdan asla silmeye kıyamayacağınız bir oyun keyfi vaadediyor.

YORUMLAR