Skulls of the Shogun

Skulls of the Shogun
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skulls of the Shogun, ölümden sonraki hayatında da savaşmaya devam eden bir samurai generalinin hikayesini konu alan sıra tabanlı bir savaş oyunu.

Skulls of the Shogun oyununu yapan 17-bit ekibi az denenmiş bir alan keşfedip hikayenin baş aktörü olarak ölümden sonra savaşmaya devam eden bir samurai generalini kullanıyor. Sıra tabanlı savaşların yaşandığı bu oyunda yegane amacınız generalin hayatta kalması. Oyun 2013 yılının başından beri Windows 8, Xbox Live Arcade ve Windows Phone için mevcuttu. Bu yıl PS4 ve Vita'dan sonra Android ve iOS kullanıcıları da beklenen bu oyuna kavuştular.

El çizimi grafikleri sayesinde kendine has otantik görselleriyle göz kamaştıran oyun, estetiği en mütevazi förmüllerle yakalıyor. Advance Wars oynamış olanların da seveceği bu sıra tabanlı oyun savaş sırasında aksiyondan hiçbir ödün vermiyor. Amacınız, farklı ünitelerle dengeli bir ordu yapısı oluşturmak ve rakibinizin zayıf yerini yakalamak.

Uzunca süren tek kişilik senaryo modunda 24 farklı seviye mevcut ama asıl mücadele online oyun modunda başlıyor. Etten kemikten rakiplerinizle internet üzerinden kapışırken kendi sınırlarınızı aşıp gerçek bir general gibi kafa kurcalamanız gerekebilir. Oyun içi satın alma olmadan hesaplı bir oyun arıyorsanız Skulls of the Shogun size muhteşem bir eğlence sunuyor.