Sky Dancer Run 3.0.5 (ios)

Sky Dancer Run

Sky Dancer Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Engellere takılmadan ilerlemeye çalışacağız.

Temple Run benzeri ile bir yapı ile mobil oyunculara ücretsiz olarak yayınlanan Sky Dancer Run ile bizleri tempolu bir dünya bekliyor.

Oynanış mekanikleri ile beklentileri karşılamayı başaran yapım, tamamen ücretsiz olarak oynanmaktadır. Sürükleyici yapısı ile oyunculara keyifli anlar yaşatan yapımda yapmamız gerekenler karşımıza çıkan engellere takılmadan ilerlemektir. Oyun içerisinde ilerlerken diğer yandan da karşımıza çıkan altınları toplamaya çalışacağız.

Oyunda yüksek dağ yamaçlarından zemine atlayacak ve çeşitli tehlikelerden sıyrılmaya çalışacağız. Basit kontrollere sahip olan oyunda, sadece tek bir parmağımızı kullanacak ve yönlendirmeler yapacağız. Karşımıza çıkan engellerden bazen eğilerek bazen de zıplayarak sıyrılacak ve ilerlememize kaldığımız yerden devam edeceğiz. 2017 yılında en iyi 10 mobil oyundan birisi olarak akıllara kazınan yapımda, çeşitli bölümler ve zorluklarda oyunculara sunulmaktadır.

Ses efektleri ile desteklene mobil oyun, oyuncuları sıkmadan karşılarına sürekli yeni içerikler getiriyor ve ilerlemelerine kaldıkları yerden devam etmelerini sağlıyor. Oyuncular çeşitli temalarda sürükleyici bir atmosfer de ilerlemeye ve altınları toplamaya çalışacaklar.

YORUMLAR