Sky Gamblers Races 1.0.3 (ios)

Sky Gamblers Races

Sky Gamblers Races
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky Gamblers Races, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir uçak yarışı olarak karşımıza çıkıyor.

Sky Gamblers Races, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir uçak yarışı olarak karşımıza çıkıyor. Zorlu bölümlerin ve aksiyon dolu sahnelerin yer aldığı oyunda işiniz bir hayli zor.

Dünyanın en hızlı motor sporlarından biri olan WWII'nin mobil uyarlaması olan Sky Gamblers Races, hayalinizdeki uçaklara binip yarışma imkanı sunuyor. 90'dan fazla uçak türüne ve harika 3 boyutlu dünyalara sahip olan oyunda etkileyici bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Kullandığınız uçakları özelleştirebileceğiniz ve daha güçlü bir hale getirebileceğiniz oyunda dikkatli olmalı ve rakiplerinizi geride bırakmalısınız. Farklı oyun modlarına da sahip olan oyunda harika deneyim yaşayabiliyorsunuz. Eğer uçaklara karşı ilginiz varsa Sky Gamblers Races oyunu mutlaka telefonlarınızda olması gereken br oyundur diyebilirim. Gelişmiş kontrol sistemi ve harika atmosferiyle Sky Gamblers Races sizleri bekliyor.

Sky Gamblers Races Özellikleri

  • 5 faklı oyun modu
  • 90'dan fazla uçak modeli
  • Etkileyici grafikler
  • Gelişmiş kontrol sistemi
  • Gerçekçi atmosfer

Sky Gamblers Races oyununu iOS cihazlarınıza 9,99 TL karşılığında indirebilirsiniz.

YORUMLAR