SkyDocs

SkyDocs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kullanışlı özellikleriyle dikkat çeken SkyDocs ile popüler formatlardaki belgelerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

SkyDocs son derece kullanışlı özellikleri ve kullanıcı dostu arayüzüyle dikkat çeken bir doküman yönetim uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak aynı anda beş farklı bulut depolama servisini yönetebilir ve bu servislerde sakladığınız belgelerinizi düzenleyebilirsiniz.

Uygulamanın işlevsel özellikleri bununla sınırlı kalmıyor. SkyDocs'u kullanarak sesli notlar oluşturabilir, belgelerinizi yeniden isimlendirebilir, düzenleyebilir, fotoğraf ve video kaydedebilir ve dosyalarınızı ZIP'leyebilirsiniz. ZIP'lenmiş dosyaları açmak da yapabileceğiniz işlemler arasında yer almakta. SkyDocs aynı zamanda Facebook ve Twitter desteği de sunmakta. Bu özelliği kullanarak belgelerinizin ve dosyalarınızın linkini arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

SkyDocs JPG, PNG, GIF, TIFF, Keynote, Pages, Numbers, TXT ve diğer popüler formatlar için destek sunmakta. Çok sık kullandığınız belgelerinizi favoriler kısmına ekleyebilir ve daha kolay erişim sağlayabilirsiniz. Farklı medya ve belge formatlarıyla uğraşmanızı gerektiren bir durum varsa, SkyDocs kurtarıcınız olacaktır. Çok önemli belgeler saklıyorsanız bunları şifre ile koruyabilirsiniz.

YORUMLAR