Skydoms

Skydoms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skydoms hem grafikleri hem de içerik zenginliğiyle beğenimizi kazanan başarılı bir RPG.

Skydoms, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz uzun soluklu bir rol yapma oyunu. Aslında tamamen rol yapma oyunu olduğunu söyleyemeyiz çünkü Skydoms aynı zamanda eşleştirme oyunlarında görmeye alışkın olduğumuz bileşenlere de yer veriyor.

Oyunun temeli takım savaşlarına dayanıyor. Savaşlar ise üçlü eşleştirme oyunu dinamiklerinde gerçekleştiriliyor. Yani saldırı yapabilmek için benzer taşları yan yana getirmemiz gerek. En azından üç tanesini yan yana getirebilirsek saldırı gerçekleştirebiliyoruz. Oyunda tam tamına 200'ü aşkın savaş bulunuyor. Elbette bu savaşlar kolay ile başlayıp zora doğru ilerliyorlar.

Oyunda takımımıza katabilecğeimiz 300'den fazla karakter mevcut. Bunlar arasında savaşçılar, suikastçılar, büyücüler, şekil değiştirenler ve diğer pek çok türden fantastik birimler yer alıyor. Bu karakterlerden istediğimizi seçerek takımımıza katıyoruz ve savaşlara katıldıkça her birini geliştirebilecek konuma erişiyoruz. Oyunda dilersek gerçek oyunculara karşı da savaşlar gerçekleştirebiliyoruz.

Özgün bir içeriğe sahip olan Skydoms, kaliteli fakat ücretsiz bir rol yapma oyunu denemek isteyenlerin kaçırmaması gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR