SKYHILL 1.0 (ios)

SKYHILL

1.0
SKYHILL
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SKYHILL mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

SKYHILL ilginç senaryosuyla dikkat çeken post apokaliptik bir mobil RPG oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir hayatta kalma oyunu olan SKYHILL'de alternatif bir 3. Dünya Savaşı hikayesi bizi bekliyor. İnsanoğlu aralarındaki anlaşmazlığı savaşla çözmeye karar vermiş ve bu nedenle biyolojik silahlar kullanmıştır. Bu nedenle de insanlar evrim geçirmiş ve ortaya mutantlar çıkmıştır. Biz bu olaylar olmadan önce rahat ve zengin bir hayat sürmüş olan bir kahramanın yerine geçiyoruz. Biyolojik silah kullanıldığında ise Skyhill adlı otelde lüks odamızda konaklarken etrafımızdaki yaşamın hızlı bir şekilde yok olduğuna ve mutantların ortaya çıktığına şahit oluyoruz. Bu da zenginlik ve rahat içinde geçmiş yaşamımızın sonlandığını, önümüzde zorlu bir hayatta kalma mücadelesinin olduğunu bize gösteriyor.

SKYHILL'de hayatta kalabilmek için otel odamızdan çıkarak yiyecek ve içecek gibi temel kaynakları bulmamız gerekiyor. Bu da bize pençelerini geçirmeye meraklı mutantlarla yüzleşmemiz anlamına gelmekte. Bu savaşlarda risk alarak ödüller kazanabiliyor veya elimizdekilere veda edebiliyoruz.

SKYHILL'de sıra tabanlı bir savaş sistemi yer alıyor. Oyunda tecrübe puanı kazanarak kahramanımızı geliştirebiliyor, silahlar yapabiliyor ve farklı zorluk seviyelerinde oyunu oynayabiliyoruz.