Skype Qik

Skype Qik
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz grup video sohbet uygulamasıdır.

Eskiden sık kullandığımız MSN sohbet uygulamasının yerini alan Skype, mobil cihazlar için geliştirdiği yeni bir uygulama olan Qik ile karşımızda. Qik, iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir video sohbet uygulaması.

Qik uygulaması ile Skype, kullanıcılara video gönderme imkanı tanıyor. Çektiğiniz videoları paylaşmak istediğiniz arkadaşlarınıza gönderebilir veya onların çektilerini alabilir ve görüntüleyebilirsiniz.

Uygulamanın en güzel taraflarından bir tanesi, alınan videoları açmak için uygulamayı terketme zorunluluğu olmaması. Bu sayede videoları direk olarak sohbet penceresinde görüntüleyebilir ve izleyebilirsiniz.

Uygulama ile istediğiniz kadar kullanıcıyı davet ederek grup oluşturabilir ve çektiğiniz videoları isterseniz bu gruplarla paylaşabilirsiniz. Yine isterseniz geçmiş mesajları silebilir ve videoları sohbet penceresinden kaldırabilirsiniz.

Daha eğlenceli bir sohbet deneyimi arıyorsanız, Skype tarafından geliştirilen bu başarılı video paylaşım uygulamasını indirip denemenizi tavsiye ederim.