Skyward 1.1 (ios)

Skyward

1.1
Skyward
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skyward, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz ve zamanlamaya dayalı bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Skyward, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz sürükleyici bir beceri oyunu. Ketchapp imzası taşıyan Skyward'taki temel amacımız sürekli şekil değiştiren platformlar üzerinde yol almak.

Elbette bunu başarmak hiç de kolay değil çünkü oyunda kontrol etmemiz gereken iki tane daire var ve bu daireleri sürekli olarak hareket eden platformların üzerinde tutmak pek kolay olmuyor. Ekrana her basışımızda dailerden biri ileri gidiyor ve diğeri de kendi etrafında dönmeye başlıyor. Ekrana tekrar bastığımızda hareket eden daire platforma sabitleniyor ve bu kez diğeri dönmeye başlıyor. Bu şekilde devam ederek daireleri sürekli olarak ileri taşımaya çalışıyoruz.

Skyward'un en önemli ve en dikkat çeken özelliği ise bölüm tasarımları. Beceri oyunlarında pek dikkat edilmeyen bu unsur Skyward'da en fazla önemsenen konular arasında yer alıyor. Oyunun genel yapısına uygun olarak tasarlanan bölümler zorluk seviyesi üzerinde de belirleyici etkiye sahip. İlk birkaç bölüm kolay bir çizgide ilerlerken ilerledikçe hem bölümler karmaşıklaşıyor hem de oyun zorlaşıyor.

Zamanlamaya dayalı beceri oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Skyward'u mutlaka denemelisiniz.