Slack 1.37 (ios)
Slack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    186

  • Üretici

    Tiny Speck

Çok sayıda katılımcının yer aldığı gruplar oluşturmanıza ve bu gruplar ile hızlı bir şekilde haberleşmenize imkan sağlayan bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Slack, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz pratik bir grup haberleşme uygulamasıdır ve ücretsiz olarak indirilebilir. İş, okul ve özel yaşantımızda karşılaştığımız en büyük sorunlardan biri de yüksek sayıda katılımcının yer aldığı grupları organize etmektir. Bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz bir uygulama olan Slack ile çok katılımcılı gruplar ile verimli bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Uygulamanın en önemli özelliği katılımcı sayısına herhangi bir limit getirmemesi. Yani dilediğiniz kadar kişiyi ekleyebileceğiniz gruplar oluşturabilir ve bu gruplarda yera alan kişilerle haberleşebilirsiniz. Unutmadan belirteyim, uygulamada dilediğiniz kadar farklı grup da oluşturma şansına sahipsiniz. Bu özellik, birden fazla grup ile farklı projeler üzerinde çalışanların epey işine yarayacaktır.

Slack'in aynı zamanda Mac üzerinde çalışan versiyonu da mevcut. Ayrıca Chrome üzerinde kullanabileceğiniz bir eklenti de mevcut. Bu bakımdan Slack'in kapsamlı bir entegrasyon desteğine sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Uygulama fotoğraf ve ses paylaşım desteği sunmakta. Yani sadece yazı paylaşmanız beklenmiyor. Dilerseniz web sayası linkleri, fotoğraflar, videolar ve ses dosyaları da paylaşabilirsiniz. Eminim ki bu uygulama en çok profesyonel ve özel hayatında çevresindeki kişilerle daha kolay ve efektif iletişim kurmak isteyen kullanıcıların hoşuna gidecek.

YORUMLAR