Slashing Demons

Slashing Demons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slashing Demons, insanlığı yok etmeye kararlı yaratıkları saf dışı bırakmaya çalıştığımız, aksiyon dozu yüksek bir oyun.

Slashing Demons, hem iPad hem de iPhone cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir aksiyon odaklı beceri oyunu. Öncelikle belirtmemiz gerekiyor ki bu oyunda karşımıza çıkan yapı daha önce birkaç oyunda daha kullanılmıştı. Fakat Slashing Demons rakiplerinden sıyrılmak için ilginç bir hikayeye yer veriyor.

Hikayeye göre insanların bencilliği ve kibirleri tanrıların sabrını taşırıyor ve bu sebepten tanrılar, insanları yok etmek için dünyaya birbirinden güçlü ve acımasız zebaniler gönderiyorlar. Cehennemin en ücra köşelerinden gelen bu yaratıkların yegane amacı insanları tek tek avlamak ve insan ırkını ortadan kaldırmak.

Neyse ki insanlığın tüm umudu tükenmiş değil. Baş karakter hemen kılıcını kuşanıp yaratıkları durdurmak için yola koyuluyor. Yaratıklar dünyayı yok etmek için gökyüzünden yeryüzüne doğru dillerini uzatıyorlar. Bizim yapmamız gereken şey ise yaratıkların dillerini kesmek ve bu şekilde insanlığı kurtarmak.

Bu noktada dikkat etmemiz gereken bir ayrıntı var. Yaratıkların dillerinde etrafa uzanan ölümcül parçalar var. Karakterimizle kılıç sallarken bu parçalardan birine değersek ne yazık ki oyunu kaybediyoruz. Bu yüzden hızlı refleksler sergileyerek boş bulduğumuz tarafa geçip kesmeye oradan devam etmemiz gerekiyor.

Oyunda kullanılan grafik modellemeleri ve ses efektleri keyif faktörünü bir basamak yukarı taşıyorlar. Özellikle rock müzik türünden hoşlananları yakalayacak bir parça oyuna eşlik ediyor.

Sitemizde incelemesine yer verdiğimiz Timberman'i oynayıp sevdiyseniz Slashing Demons da mutlaka hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR