SleepBot

SleepBot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SleepBot alarm uygulaması ile iPhone ve iPad'inizi kullanarak uykuya dalmak ve uyanmak çok daha kolay hale geliyor.

SleepBot uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir alarm uygulaması ancak onu diğer benzer uygulamalardan farklı kılan şeyler var. Sadece alarm çalmakla kalmayan, aynı zamanda uyku sırasındaki hareketlerinizi takip eden ve seslerinizi dinleyen uygulama, böylece sizi belirlediğiniz saate kadar en uygun aralıkta uyandırmaya çalışıyor. Zira zamansız kalkılan uykuların gün içerisinde yorgunluğa neden olduğu biliniyor ve SleepBot sizi uykunuzun en uygun anında kaldırmaya çalışıyor.

Ücretsiz olarak sunulmasının yanında çok kolay bir kullanıma sahip olan uygulama, beraberinde bir kullanma kılavuzuyla da birlikte geliyor. Birden fazla alarm kurma, farklı alarm sesleri gibi alarm uygulamaları için mecburi olan özellikler de tabii ki uygulamada mevcut. Ayrıca, uyku sırasındaki seslerinizi ve hareketlerinizi daha sonra size rapor olarak sunan uygulamayı kullanarak ne kadar kaliteli bir uykuya sahip olduğunuzu da ölçebilirsiniz.

Eğer uykuya dalmakta sorun yaşıyorsanız, uygulamanın sahip olduğu rahatlatıcı sesler özelliği sayesinde gevşeyebilir ve rahatça uykuya dalabilirsiniz. Bu özelliğin çalışması için tek yapmanız gereken yatarken uyku modunu açmak. Ayrıca esas alarm çalmadan önce yavaş yavaş artan düzeylerle yine benzer sesler oynatılıyor ve uyanmaya hazır hale gelmeniz sağlanıyor. Uyku istatistiklerinizi birer rapor olarak kaydetmenize de imkan tanıyan uygulama böylece arkadaşlarınızla karşılaştırma da yapabilmenizi sağlıyor.

YORUMLAR