Sliding.to

Sliding.to
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sliding.to, oyuncuların kendi fotoğraflarını yükleyerek oynayabilecekleri yaratıcı ve ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

Sliding.to, iOS cihaz sahiplerinin kendi fotoğrafları üzerinde bulmaca oynamalarını sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Oyuncular oyun içerisinde fotoğrafların parçalarını oynatarak bulmacayı çözmeye çalışmalıdırlar. Oynadıkça bağımlısı olacağınız Sliding.to oyununun en güzel özelliği ise oyuncuların kendi fotoğraflarını yüklemesine izin vermesidir.

Kontrol mekanizması oldukça hassas ve sorunsuz olan oyunda parçaları kaydırarak istediğiniz yöne hareket ettirebilirsiniz. Oyun içerisinde 3x3, 4x4, 5x5, 6x6,7x7 ve Extreme olmak üzere 6 farklı bulmaca tablosu bulunmaktadır. Eğer bulmacalar konusunda güveniyorsanız Extreme modunda oynamanızı tavsiye ederim. Ayrıca oyunu yeni çektiğiniz fotoğrafları ekleyerek veya galerinizdeki fotoğraflardan birini seçerek oynayabilirsiniz.

Oyunu daha zor ve heyecanlı hale getirmek isterseniz zamanlı modu açabilirsiniz. Bu modda bulmacayı çözmeniz için size bir süre verilmektedir. Verilen süre içerisinde bulmacayı tamamlayaamsanız başarısız oluyorsunuz. 48 farklı renk ve 9 ses efekti ile donatılan oyun oldukça keyifli bir bulmaca deneyimi sunmaktadır. Ses efektlerini isteğinize bağlı olarak açıp kapatabilirsiniz.

Genel olarak basit fakat bağımlılık yapan bir oyun olarak görünen Sliding.to'yu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek deneyebilirsiniz.

YORUMLAR