Sling Shot Bounce Attack 0.1 (ios)

Sling Shot Bounce Attack

0.1
Sling Shot Bounce Attack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sling Shot Bounce Attack oyununda karşınıza çıkan tüm engelleri sapan ile birlikte geçin.

Sapan her ne kadar basit bir alet gibi gözükse de herkes kullanamaz. Sapan kullanmak için tecrübeye sahip olmalısınız. Eğer yeteri kadar tecrübeniz yoksa hedefleri vuramayabilirsiniz. iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Sling Shot Bounce Attack oyunu, sizi farklı bir sapan deneyimine davet ediyor. Bu oyunla birlikte sapan anlayışınız değişecek ve artık sapanı daha farklı işler için kullanacaksınız.

Sling Shot Bounce Attack, bir sapanla birlikte karşınıza çıkan tüm engelleri eritmenizi amaçlayan bir beceri oyunudur. Oyunda gerçek hayattan farklı olarak renkli ve plastik bir sapana sahipsiniz. Bu sapanla birlikte taş yerine de top fırlatıyorsunuz. Oyunda karşınıza çıkan engellerde farklı sayılar yazmakta. Bu sayılar her yeni top atışınızda azalıyor. Sizin sapanla birlikte bu sayıları sıfır yapmanız lazım. Sayılar sıfır olduğunda engeller ortadan kalkıyor ve yolunuza devam edebiliyorsunuz.

Eğlenceli müziklere ve oldukça renkli grafiklere sahip olan Sling Shot Bounce Attack oyunu sizi oldukça eğlendirecek. Hemen şimdi Sling Shot Bounce Attack oyununu indirin ve boş zamanlarınızda iyi vakit geçirin!

YORUMLAR