Slip Away 2.0.1 (ios)

Slip Away

Slip Away
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slip Away, iPhone ve iPad'ler üzerinden çalışabilen ve güzel grafikleriyle ön plana çıkmayı başarabilen bir platform oyunudur.

Slip Away, iPhone ve iPad'ler için geliştirilmiş bir platform oyunudur. 

Kaliforniya'nın teknoloji şirketleri merkezi Silikon Vadisi'nde kurulu olan Nanovation, iOS üzerinden yayınladığı kaliteli oyunlarla biliniyor. Bugüne kadar çok tutmuş birçok oyunuyla bilinen şirketin yayınladığı Slip Away ise yine yayıncının kalite çizgisini koruyan yapımlardan bir tanesi. Göze çarpan grafiklerinin ynaı sıra muhteşem müziklere de sahip olan Slip Away, kendinize yeni ve iyi bir oyun arıyorsanız kesinlikle bakmanız gereken bir adres.

Slip Away, süzülmek anlamını taşıyan ismine benzer bir oynanışa sahip. Bir denizanasını yönettiğimiz oyunda ana amacımız çevremizdeki engellere çarpmadan ilerleyebilmek. Bunu ekranın sağına ya da soluna basarak yapıyoruz. İki tuş olması sebebiyle bazen kontroller bir hayli zor olsa da işin güzel kısmı da buradan kaynaklanıyor. Oyun muhteşem artwork'lerin içinde ve güzel bir müzikle birlikte sizi zorluyor ve eğlenceyi en üst düzeye çıkarıyor.

YORUMLAR