Slippy Slopes 1.0 (ios)

Slippy Slopes

1.0
Slippy Slopes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slippy Slopes'ta birbirinden zorlu bölümlerde mücadele ediyor ve mümkün olduğunca fazla altın toplamaya çalışıyoruz.

Slippy Slopes, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış, eğlenceli fakat epey zorlu bir kayak oyunu.

Beceri oyunu dinamikleri üzerine kurulu olan bu oyunda karlarla kaplı yamaçlardan aşağı süzülerek mümkün olduğunca fazla altın toplamaya çalışıyoruz. Elbette bunu başarmak pek de kolay olmuyor çünkü bölümler birçok beklenmedik sürprizle dolu.

Oyunun tamamı tek dokunuşlu kontroller üzerine kurulmuş. Parmağımızı ekranda hareket ettirerek karakterimizin gidiş yönünü değiştirebiliyoruz. Bu sırada çok hassas olmamız gerekiyor çünkü yapacağımız en ufak bir hata veya dengesizlik ağaçlara veya bayrak direklerine çarpmakla sonuçlanabilir.

Karşımıza çıkan engeller bayrak direkleri ve ağaçlarla sınırlı değil. Zaman zaman devasa kartopları da üzerimize geliyor ve tehlike yaratıyorlar.

Game Center desteği de sunan Slippy Slopes, tüm aile bireyleri ve arkadaşlarımızla rekabet etme şansı veriyor. Oyunun en iyi yanlarından birisi de grafikleri. Pikselleştirilmiş retro grafikler birçok oyunsever tarafından tercih edilmesine sebep olacaktır. Eğer sürükleyici bir beceri oyunu arıyorsanız Slippy Slopes epey hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR