slither.io 1.4.0 (ios)

slither.io

slither.io
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    846

  • Üretici

    Thorntree Studios

slither.io mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

slither.io bir süre önce çıkış ypaan ve büyük ilgi gören Agar.io'ya farklı ve eğlenceli bir yaklaşım getiren bir mobil beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan slither.io, Agar.io'dan alışık olduğumuz nokta yiyerek büyüme formülüne sahip bir oyun. Fakat arada oyunu daha heyecanlı hale getiren farklılıklar mevcut. Bu farklılıklar slither.io'nun Nokia 3310'da oynadığımız klasik yılan oyununa benzemesini sağlıyor.

slither.io'da her oyuncu küçük bir yılanı kontrol ederek oyuna başlıyor. Oyundaki temel amacımız ise yine noktaları yiyerek büyümek; fakat diğer yılanları ısırdığımızda yılanbımız parçalanıyor ve bu küçük parçaları diğer oyuncular yiyerek büyüyebiliyorlar. Biz de benzer şekilde parçalanan düşmanlarımızı yiyebiliyoruz. Yani oyunun çok oyunculu bir yılan oyunu olduğu söylenebilir. Yılanınız büyüdükçe oyun daha da heyecanlı hale geliyor ve diğer yılanları ısırmamak için soğuk terler döküyorsunuz.

slither.io'da basit bir oynanış mevcut. Küçük bir yılan olsanız bile başarılı olabilme ihtimalinizin yüksek olması oyunu eğlenceli kılıyor.

YORUMLAR