Slots Reel Frontier 2.2.0 (ios)

Slots Reel Frontier

Slots Reel Frontier
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    gumi Inc.

Çeşitli şans oyunları oynayarak eğlenceli anlar geçirebileceğiniz eşsiz bir yapımdır.

Mobil platformda kumarhane oyunları kategorisinde yer alan ve 100 binden fazla oyun tutkunu tarafından keyifle oynanan Slots Reel Frontier, birçok farklı alanda şans oyunları oynayabileceğiniz ve eğlenceli anlar geçirebileceğiniz kaliteli bir yapımdır.

Yüksek çözünürlüğe sahip kaliteli grafikleri ve keyif verici müzikleri ile oyunculara eşsiz bir deneyim sunan bu oyunda amaç, farklı kategorilerde yer alan şans oyunlarını oynayarak puan toplamak ve dünya sıralamasında adınızı zirveye taşımaktır. Rulet, resim ve obje eşleştirmeleri, tahmin ve daha onlarca farklı alanda yarışarak puan toplayabilirsiniz. Seviye atlayarak yeni bölümlerin kilidini açabilir ve farklı kategorilerin oyunlarını oynayabilirsiniz. Oyunu online olarak oynayabilir ve dünyanın farklı bölgelerindeki zorlu rakiplere karşı mücadele edebilirsiniz.

Her bölümde onlarca farklı şans oyunu yer almaktadır. Dilediğiniz oyunu oynayarak rakiplerinizle yarışabilir ve puan toplayarak yolunuza devam edebilirsiniz.

Hem Android, hem de İOS sürümleri ile farklı platformlardan oyunculara ücretsiz olarak sunulan Slots Reel Frontier, sürükleyici ve heyecan verici özelliğe sahip sıra dışı bir oyun olarak öne çıkıyor.

YORUMLAR