Slovoed Dictionaries 3.56.406 (ios)

Slovoed Dictionaries

Slovoed Dictionaries
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slovoed Dictionaries, iOS cihazlarımız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir sözlük uygulaması.

Slovoed Dictionaries, iPhone ve iPad cihazları üzerinde ücretsiz olarak kullanabilecekleri bir sözlük uygulaması arayanların mutlaka göz atmaları gereken yapımlar arasında. Hızlı çalışan ve son derece kapsamlı bir kelime haznesine sahip olan Slovoed Dictionaries'de 180'den fazla sözlük bulunuyor.

Slovoed Dictionaries'de bulunan diller arasında İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Çince, İspanyolca, Lehçe, Arapça, Özbekçe, İbranice, Türkçe bulunuyor. Bu diller arasındaki kelime kaşılıklarını saniyeler içerisinde bulabiliyor hatta okunuşlarına dahi göz atabiliyoruz.

Uygulamada gösterişten uzak, mümkün olduğunca rafine bir tasarıma yer verilmiş. Bu sayede aradığımız kelimelerin anlamlarını zorlanmadan takip edebiliyoruz. Uygulamanın en iyi yanlarından bir tanesi de tamamen çevrimdışı olarak çalışabilmesi. Elbette bu özelliği kullanabilmek için dilleri öncesinde telefonumuza indirmemiz gerekiyor.

Slovoed Dictionaries'de kullanıcıların kelime bilgisini güçlendirmek adına tasrlanmış çeşitli oyunlara yer verilmiş. Bu oyunları oynayarak öğrendiklerimizi pekiştirebilir ve daha kalıcı bilgiler edinebiliriz.

Sık sık yurtdışına çıkıyor ve internetsiz olarak kullanabileceğiniz bir sözlük uygulaması arıyorsanız Slovoed Dictionaries'i mutlaka denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR