Slugterra: Guardian Force 1.1.1 (ios)

Slugterra: Guardian Force

Slugterra: Guardian Force
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Slugterra: Guardian Force, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur.

Slugterra: Guardian Force, iPhone veya iPad cihazlarınızda oynanabilecek bir strateji-macera oyunudur. Sülüklerin savaşını konu alan oyunda oldukça keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Sülükgillerin savaşı olarak geçen oyunda farklı mağaralar keşfediyor ve rakiplerimizle savaşlar gerçekleştiriyoruz. Oldukça heyecanlı bir oyun olan Slugterra: Guardian Force, aynı zamanda TV'de yer alan animasyon dizisi Slugterra'dan esinlenilen bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Kasabadaki yerliler zor durumda ve bizde onların daha iyi şartlar altında yaşaması için savaşlar veriyoruz. Farklı oyun mekaniklerinin yer aldığı oyunda aynı zamanda 30 farklı sülük türü bulunuyor. Her sülüğün kendine has özelliği var ve bizde bu özellikleri kullanarak rakiplerimizi alt ediyoruz. Eğlenceli bir oyun olan Slugterra: Guardian Force'i mutlaka denemelisiniz.

Oyunun Özellikleri;

  • 30 farklı sülük
  • Özel yetenekler
  • Beceriler
  • Eşsiz oyun kurgusu
  • Farklı cephaneler

Slugterra: Guardian Force oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.