Small City

Small City
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Small City, iOS cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış eğlenceli bir şehir yönetme oyunu.

Small City, her yaştan oyunseverin beğenisini kazanacak biteliklere sahip bir şehir yönetme oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyundaki temel amacımız yöneticisi olarak seçildiğimiz şehri efektif bir şekilde yönetmek ve vatandaşları memnun etmek.

Oyunda yapabileceğimiz çok fazla şey var. Restoranlar, kafeteryalar, alışveriş mekanları açarak ihtiyaç duyulan tüm etkinlikler için tesisler kuruyoruz. Bu noktada vatandaşların tepkilerini iyi bir şekilde değerlendirmemiz gerekiyor. Herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda olaya direkt olarak müdahale etmemiz gerekiyor.

Tesislere ek olarak şehrimizi dilediğimiz gibi dekore etme şansına da sahibiz. Yani oyunda sadece temel ihtiyaçlara yönelik yatırımlar yapmıyoruz. Sergilediğimiz performansa göre sunulan ödüllerden uygun olanlarını kazanıyoruz.

Small City'nin en güzel özelliklerinden bir diğeri de arkadaşlarımızla etkileşime girebilmemize imkan tanıması. İnşa ettiğimiz şehrimizi arkadaşlarımız ziyaret edebilir, aynı şekilde biz de onları şehirlerine ziyarette bulunabiliriz.