Smash Champs 1.0.1 (ios)

Smash Champs

Smash Champs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smash Champs sıra tabanlı bir macera oyunu olarak dikkat çekiyor.

Subway Surfers ile ün yapan üreticiler karşımıza bu kez Smash Champs isimli bir macera oyunuyla çıkıyor Tamamen ücretsiz olarak indirebilen bu oyunda kendi takımımızı kuruyor ve heyecnalı bir maceraya atılıyoruz.

Oyunda antrenör olarak görev yapıyoruz ve takımımızda yer alan karakterlerin gelişim süreçlerini yönlendiriyoruz. Aksiyon ögeleri de içeren oyunda her şey dengeli bir atmosferde sunulmakta. Grafik olarak beklenen seviyelerde yer alan oyunda sıra tabanlı bir oyun yapısına yer verilmiş. Dilerseniz arkadaşlarınıza karşı da rekabet etme şansına sahipsiniz. Bu yönüyle Smash Champs’in tekdüzelikten uzak, zengin bir oyun yapısı sunduğunu belirtebiliriz.

Sunulan karakterlere antrenman yaptırarak onları daha güçlü kılabiliyoruz. Elimizde yer alan karakterlere ek olarak oyunda açılmayı bekleyen birçok ek karakter de mevcut. Dikkat çeken noktalardan bir tanesi de oyuncuların karakterleri diledikleri gibi kişiselleştirebiliyor olması.

Genel olarak Smash Champs yorucu olmayan, keyifli bir oyun. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir sıra tabanlı macera oyunu arıyorsanız bu oyunu denemelisiniz.

YORUMLAR