Smash the School 1.0 (ios)

Smash the School

1.0
Smash the School
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Keyifli bir oyun olarak başlayan Smash the School ne yazık ki heyecanı uzun süre koruyamıyor ve sıkıcı bir hale geliyor.

Smash the School okulda sıkılmış bir genci canlandırdığımız keyifli bir oyun. Canlandırdığımız karakter okulu asmak yerine sınıfları dağıtarak sıkıntısını gidermeye çalışıyor! Oyunda sınıflara girerek sıraları, öğretmen masasını, yazı tahtasını ve diğer nesneleri dağıtıyoruz ve bu şekilde puan toplamaya çalışıyoruz.

Farklı silahların yer aldığı oyun ilk başlarda oldukça keyifli ilerliyor fakat bir süre sonra sıkıcı bir hale geliyor çünkü sürekli olarak aynı şeyi yapıyoruz. Grafikler daha iyi olabilirdi faka bu şekilde de çok göze batmıyorlar. Farklı silahların, karakterlerin ve ortamların eklenmiş olması sıkıcı hale gelmesini geciktirse de başarılı olamıyorlar.

Oyunda son derece basit kontrollere yer verilmiş. Zaten yapmamız gereken çok komplike görevler de olmadığı için kontrollerin önemi pek yok. Genel olarak eğlenceli olarak niteleyebileceğim Smash the School kısa süreli keyif almak ve stres atmak isteyen oyuncular için ideal oyunlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR