Smashing Rush : Parkour Action Run Game 1.5.7 (ios)

Smashing Rush : Parkour Action Run Game

Smashing Rush : Parkour Action Run Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hareketli dakikalar bizleri bekliyor.

Mobil arcade oyunları arasında yer alan Smashing Rush : Parkour Action Run Game, Cold Soda tarafından geliştirildi ve ücretsiz olarak mobil oyunculara sunuldu.

Eğlencenin tavan yaptığı oyunda bol aksiyon ve adrenalin dolu anlar bizleri bekliyor. 23 farklı karakterinde yer aldığı oyunda birbirinden zorlu seviyelerde yer alıyor. Oyuncular bu seviyeleri kolaydan zora doğru oynayacak ve ilerlemeye çalışacaklar. Oyuncular ilerlerken çeşitli engeller ile karşılaşacaklar. Oyuncular engelleri geride bırakarak bölümü tamamlayama çalışacaklar. 3 farklı modda benzersiz deneyimler yaşayabilecekler.

Rengarenk ve zengin bir içeriğe sahip  olan yapım 1 milyondan fazla oyuncu tarafından da aktif olarak oynanmaktadır. Basit kontroller eşliğinde oynanabilen mobil yapım aldığı olumlu geri bildirimler ile de geliştirici ekibin yüzünü güldürüyor. 4.5 gibi inceleme skor puanı ile alanında üst sıralarda yer alan başarılı yapım kaliteli oynanışı ile tatmin edici görünüyor.

18 Ekim 2018’de son güncellemesini alan yapım çeşitli iyileştirme ekleri aldı. Buna ek olarak bazı hatalar da ortadan kaldırıldı.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR