Smashs

Smashs
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smashs, iPhone'unuzda ücretsiz oynayabileceğiniz ufak boyutlu top düşürme oyunu.

Smashs, basit görsellerine ve sinir edici derecede zor oynanışına rağmen bırakamayacağınız diğer deyişle bağımlısı olacağınız top düşürme oyunu. Tek dokunuş kontrol sistemiyle küçük ekranlı iPhone’da da rahatlıkla oynanabilen bir oyun ve hem ücretsiz hem de oldukça ufak boyutlu.

Oyunda sürekli zıplayan topu kontrolünüz altına alarak olabildiğince aşağı inmeye çalışıyorsunuz. Mavi küpler üzerinde zıplayabilen topu sarı küplere denk getirmeyi başardığınızda bir aşağı kata inmiş oluyorsunuz. Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken bir şey var. Sarı küpe bastıktan sonra indiğiniz katta ucu sivri küplere denk gelmemeniz gerekiyor. Asla değmemeniz gereken bu küpler bazen sarı küplerin hemen altında, bazense mavi küplerin yakınında oluyor. İnişlerinizde havadayken kendinizi çivilerin olmadığı yöne savurmanız gerekiyor.

Topun kontrolünü sağlamak için sağa veya sola kaydırma yapıyorsunuz. Top zaten kendiliğinden zıpladığından size sadece yönünü ayarlamak kalıyor. Ancak sivri engeller genellikle kritik noktalarda olduğundan çoğunlukla düz iniş yapamıyorsunuz. Havada yönü ayarlamak tamamen becerinize kalmış.

YORUMLAR