Smove

1.1
Smove
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Smove, iOS cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir beceri oyunu.

Smove, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun sade ve mütevazi görüntüsüne rağmen arka yüzünde zorlu bir oyun deneyimi barındırıyor.

Oyundaki amacımız kontrolümüze verilen beyaz topu geometrik şekil içerisinde hareket ettirerek siyah toplardan korumak. Dört bir yandan gelen siyah toplardan kaçarken aynı zamanda farklı yerlerde beliren kareyi de toplamamız gerekiyor. Her kare toplayışımız bir bölüm olarak belirlenmiş. Kareyi aldıktan sonra topların hızı ve gelme sıklıkları artıyor. Dolayısıyla kaçmak için daha fazla çaba sarf etmemiz gerekiyor.

Oyunda kullanılan kontrol mekanizması bu tarz bir oyundan beklediğimiz netlikte. Parmağımızı sağa, sola, aşağı ve yukarı kaydırarak beyaz topu bölümler arasında hareket ettirebiliyoruz.

Smove'daki ilk birkaç bölüm epey kolay. Özellikle 20. bölümden sonra işler epey zorlaşıyor. Açıkçası basit ve hızlı oynanan oyunlardan hoşlanan kullanıcılar Smove'a bayılacaktır. Siz de bu oyuncu kitlesi içerisinde yer alıyorsanız bu oyuna mutlaka göz atın.

YORUMLAR