Smurfs' Village 1.4.5 (ios)

Smurfs' Village

Smurfs' Village
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    502

  • Üretici

    Beeline Interactive

Smurfs' Village, çocukların beğenerek yıllardır tkip ettiği Şirinler çizg ifilminin iPhone ve iPad'leriniz ile oynayabileceğiniz mükemmel oyunudur.

Smurfs' Village, uzun yıllardır ekranların sevilen çizgi filmlerinden olan ve çocuklar tarafından çok beğenilen Şirinler'in oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Şirinler'in en büyük düşmanı Gargamel, pek çok şirini kaçırmış ve uzaklara götürmüş durumdadır. Sizin göreviniz şirinlerin liderliğini yapan Şirin Baba önderliğinde Şirinler Köy'ünü kurarak, gittikçe büyütmektir.

Köyünüzü büyütüp genişleterek ve size verilen görevleri yerine getirerek diğer kaçırılan şirinlerin köyü bularak aranıza katılmasını sağlıyorusnuz. Fakat ilk başta yola Şirin Baba ve bir kaç şirin ile çıkacaksınız. Oyuna ilk başladığınızda sadece ufak bir mantar eviniz oluyor. Zaman içerisinde köyünüz genişleyip büyüdükçe yeni özel evler, akarsular, bahçeler ve özel yollar yapacaksınız.

Oyun içerisindeki ilerleyişi hızlandırmak için mağazadan Şirin Çilekleri alabilirsiniz. Aldığınız Şirin Çileklerini kulanarak oyundaki çalışmaları hızlandırmak mümkün.

En sevilen ve popüler şirinlerin bulunduğu oyunu, internet bağlantısına ihtiyaç olmadan istediğiniz yerde dilediğiniz zaman oynayabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabileceğiniz oyunda sınırları yaratıcılığınız ile belirliyorsunuz. Çocuklarınız ile birlikte oynayarak keyifli dakikalar geçirip eğlenebilmek için mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR