Snakes And Apples 1.0.1 (ios)

Snakes And Apples

Snakes And Apples
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    165

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Snakes and Apples, her yaştan kullanıcıya eğlenceli dakikalar yaşatan ücretsiz bir bulmaca oyunudur.

Magma Mobile tarafından ücretsiz olarak sunulan Snakes and Apples, sevimli yılanı yönettiğiniz bir zeka oyunudur. Çocukların yanı sıra yetişkinlere de hitap eden oyun, oldukça eğlenceli.

Snakes and Apples adını taşıyan oyunda temel amacımız, sevimli yılanımızı yönlendirerek alanda beliren elmaları yedirmek.

Yüzlerce seviyenin yer verildiği oyunda bölümleri geçmeniz için yılanın tüm alanı kaplamasını sağlamanız gerekiyor. Bir karenin bile boş kalması durumunda tüm elmaları yeseniz dahi bölümü geçemiyorsunuz ve baştan oynamanız gerekiyor. Her bölümün başlangıcında o bölümde yılanla yapmanız gerekenler belirtiliyor. Ekranda beliren yönergeleri izleyerek bölümü kolayca tamamlayabiliyorsunuz. Geçmekte zorlandığınız bölümlerde ampül simgesine dokunarak ilgili bölümün nasıl bitirildiğini görebiliyorsunuz. Ancak çözüm seçeneğinin saatte bir aktif olduğunu belirteyim.

Renkli grafikleri kadar sesleriyle dikkat çeken Snakes and Apples, boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz eğlenceli saatler sunan Türkçe dil destekli bir oyun.

YORUMLAR