SnapBox

SnapBox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SnapBox uygulamasını kullanarak Snapchat'ten gönderilen fotoğraf ve videoları kolayca iPhone ile iPad cihazlarınıza kaydedebilirsiniz.

Snapchat bir süredir hem ülkemizde hem de dünyanın geri kalanında kullanılan en popüler uygulamalardan bir tanesi olarak işlev gösteriyor. Arkadaşlarımıza gönderdiğimiz iletilerin, resimlerin ve videoların kendi kendini yoketmesini sağlayan ve böylece onları yeniden erişilemez hale getiren uygulama, aynı zamanda karşıdaki kişinin herhangi bir ekran görüntüsü alması durumunda bilgileri gönderen kişiyi uyarıyor ve böylece işlevini eksiksiz bir şekilde yerine getirebiliyor.

Ancak bazı kullanıcılar bu kendi kendini yokeden mesaj özelliğini her zaman kullanmak istemiyorlar ve gönderilenleri telefonlarına kaydedebilmek istiyorlar. SnapBox uygulaması bu ihtiyacı karşılayabilmek için hazırlanmış bir uygulama ve oldukça iyi bir şekilde çalışıyor.

Çok kolay bir arayüze sahip olan ve ücretsiz olarak sunulan SnapBox'u kullanmak için tek yapmanız gereken Snapchat üzerinden bir gönderi aldığınızda, onu görüntülemeden önce SnapBox'ı çalıştırmak. Uygulama çalıştırıldığı anda gönderilen snap'te yer alan görüntüleri telefonunuza kaydedecektir ve daha sonra dilediğiniz gibi Snapchat'i kullanmaya devam edebilirsiniz.

Herhangi bir kaydetme ya da görüntüleme sınırı olmayan uygulamayı denemek isteyen kullanıcılarımıza durumun ahlaki yönleri hakkında da uyarıda bulunmak isteriz. Gönderileri kaydedeceğiniz zaman karşı tarafa bir bilgi vermeniz oldukça yerinde olacaktır. Ekran görüntüsü almaktan daha kolay olan SnapBox'ı ücretsiz olarak kullanabilir ve daha sonra kendi arayüzünden kaydedilen snap'leri görüntüleyebilirsiniz.

YORUMLAR