Snapfish

Snapfish
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snapfish uygulamasını kullanarak hem fotoğraflarınızı yazdırabilir, hem de iOS cihazınızdaki tüm resimleri kolayca yönetebilirsiniz.

Snapfish uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının sahip oldukları fotoğrafları kolayca yazdırabilmeleri için Hewlett Packard tarafından hazırlanmış bir uygulama. Her ne kadar bastırılan fotoğraflara sahip olabilmek için ABD’de yaşamanız gerekse de, hem yurtdışında yaşayan ziyaretçilerimiz için oldukça değerli bir uygulama olacaktır hem de sahip olduğu diğer özellikler ile Türkiye’de ikamet eden kullanıcıları da sevindirecektir.

Çok kolay kullanılır bir arayüz ile ücretsiz olarak gelen uygulama, cihazınızdaki fotoğrafları bir zaman tünelinde kolayca bulabileceğiniz şekilde size sunuyor. Ayrıca diğer fotoğraf uygulamalarının hesaplarında bulunan fotoğraflarınızla da senkronize olabilen uygulama, böylece bir fotoğraf yönetim merkezi haline geliyor.

Snapfish hesabınıza sınırsız fotoğraf yükleme özelliğini kullanabileceğiniz gibi hem mobilden hem de web arayüzünden yüklediğiniz tüm fotoğraflara hemen ulaşabiliyorsunuz ve fotoğraflarınızın silinmesi gibi durumlarla karşılaşmak pek de mümkün değil.

Dilerseniz uygulamada yer alan fotoğraflarınızı sosyal ağlarda bulunan arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Dolayısıyla uygulamanın ABD’de yaşayanlar için yazdırılmış fotoğrafların kapıya kadar getirilmesi servisinin yanında dünyanın her yanından kullanıcılara iyi bir medya yönetim uygulaması olarak da sunulduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR