SnapGrab for Snapchat

SnapGrab for Snapchat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SnapGrab for Snapchat, fotoğraf yada selfie çekerek mesajlaşma uygulaması olan ve bir anda popülerleşen uygulamalardan biri olan SnapChat üzerinde aldığınız fotoğrafları kaydetmenizi sağlayan başarılı bir iOS uygulamasıdır.

SnapGrab for Snapchat, severek kullandığımız SnapChat uygulaması üzerinde malesef kaydedemediğimiz resimleri kaydetmemizi sağlayan etkileyici ve kullanımı kolay bir iOS uygulamasıdır.

Farklı yapısı sayesinde bir anda popülerleşen ve kullanıcıların çok sevdiği SnapChat, bildiğiniz üzere fotoğraf yada selfie çekerek üzerine mesajlar eklememizi ve arkadaşlarımıza göndermemizi sağlıyor. Uygulamayı özel kılan özelliği ise uygulama ile aldığınız yada gönderdiğiniz hiç bir fotoğraf yada kısa videonun kayıt edilememesi. Bu yüzden pek çok kullanıcı kendisine gelen güzel Snap'leri istesede saklayamıyor ve azıcık sinir oluyor diyebilirim.

SnapGrab ve benzer türdeki uygulamalar bu tür sorun yaşayanlar için geliştirilen bir uygulama. SnapChat'ten gelen tüm fotoğraf ve videoları kaydetmenizi sağlayan uygulamayı kullanarak fotoğrafları kaydetmek için uygulamayı açtıktan sonra SnapChat'i de açmalısınız. Aksi taktirde fotoğrafları kaydedemezsiniz.

Uygulamanın güzel yanlarından bir tanesi kaydettiğiniz fotoğraf için karşı tarafa herhangi bir uyarı vermemesi. Bildiğiniz üzere Snapchat ile gelen fotoğrafları ekran görüntüsü alarak kaydetmeniz durumunda karşı tarafa bir uyarı gidiyor ve fotoğrafın kaydedildiğini karşı tarafta öğreniyor. Bu uygulama sayesine bu sorun da ortadan tamamen kalkıyor.

Özellikler:

  • Snapchat fotoğraf ve videolarını kaydetme
  • iOS 7 kullanıcılar için etkileyici bir arayüz tasarımı
  • Farkedilmeden Snapleri kaydetme
  • Kolay kullanım

Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilmenize rağmen uygulama ile fotoğraf kaydedebilmek için altına ihtiyaç duyuyorsunuz. Altın paketini uygulama içerisinden satın alabilirsiniz. Yani fotoğrafları kaydetmek ücretli. Bu nedenle sizin için önem taşıyan kişilerden gelen Snap'ler dışında olanları kaydetmemenizi öneririm.

YORUMLAR