Snapimals: Discover Animals 1.0.0 (ios)

Snapimals: Discover Animals

Snapimals: Discover Animals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snapimals: Discover Animals mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir hayvanat bahçesi oyunudur

Snapimals: Discover Animals oyunculara dünyanın en görkemli doğal yaşam parkını tasarlama ve bu park içerisindeki sevimli hayvanlarla etkileşime girebilme imkanı veren bir mobil hayvanat bahçesi oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Snapimals: Discover Animals'da oyunculara bir egzotik ada verilerek bu adayı bir doğal yaşam müzesine dönüştürmeleri isteniyor. Oyun içerisinde maymunlar, kutup ayıları, foklar ve hatta dinozorlar gibi hayvanları bu müzeye yerleştirebiliyoruz. Sahip olduğumuz doğal yaşam müzesinin bir hayvanat bahçesinden farkı ise bu müzenin hayvanların parmaklıklar arkasına kapatıldığı bir yer değil hayvanların özgürce dolaşabildiği bir doğal alan olması.

Snapimals: Discover Animals'da doğal yaşam parkımızı biz inşa etmekteyiz. Parkımızı farklı binalarla süsleyebilmekteyiz. Bu parkın içerisinde gezinti yapmamız ve hayvanlarla etkileşim kurabilmemiz mümkün. Oyunumuzun temel amacı ise hayvanların doğal hayatlarından fotoğraflar çekerek en ilginç kareyi yakalamak. Snapimals: Discover Animals sevimli animasyonlarla ve göze hoş görünen grafiklerle süslenmiş bir mobil oyun.

YORUMLAR