SnapRoll

SnapRoll
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızın galerisinde bulunan resim ve videoları kolayca SnapChat ile gönderebileceğiniz ücretsiz bir uygulama.

SnapChat son zamanların en popüler mobil uygulamalarından bir tanesi ve anlık olarak arkadaşlarınıza fotoğraflar, videolar, yazılı mesajlar göndermenize yardımcı oluyor. Fakat gönderilen mesajların saklanamaması ve silinmesi sayesinde gizliliğinize de bir miktar yardımcı oluyor. Ancak gönderilecek olan resimlerin ve videoların anlık olarak çekilmesi gerekiyor ve bu durum o an fotoğraf çekebilecek konumda olmayanları rahatsız edebiliyor.

SnapRoll uygulaması ise bu soruna bir çare olarak hazırlanmış ve telefonunuzun yahut tabletinizin galerisinde bulunan fotoğraflar ile videoları SnapChat üzerinden göndermenize imkan veriyor. Anlayabileceğiniz gibi, uygulamanın doğru şekilde çalışabilmesi için hali hazırda SnapChat'i kullanıyor olmanız gerekiyor.

Galerinizde bulunan görselleri SnapChat'ten göndermeden önce isterseniz fotoğraf filtreleri ve efektleri de ekleyebilir, böylece arkadaşlarınız şaşırtabilirsiniz. Uygulamanın arayüzü ve kullanımı çok kolay olduğu için sohbetleriniz sırasında hiç gecikme yaşamadan hazırda bekleyen fotoğraf ve videolarınızı gönderebiliyorsunuz.

Uygulamanın uygulama içi satın alma seçenekleri sayesinde bazı özellikleri için gerekli olan coin yani puanları sınırsız olarak da elde edebilirsiniz.

YORUMLAR