Sneaky Sneaky 1.0.1 (ios)

Sneaky Sneaky

Sneaky Sneaky
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sneaky Sneaky hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir strateji oyunu olarak öne çıkıyor. Oyunda başarılı olabilmek için uygulayacağımız stratejiler çok önemli bir yere sahip. Planlarımızı yaptıktan sonra düşmanları alt etmek için çevresel öğelerden de yararlanmamız gerekiyor. Örneğin; gölgelerde saklanmalı, doğru zamanı kollamalı ve planımızı harekete geçirmeliyiz.

Oyun bu kategoride benzerine zor rastladığımız bileşenlere sahip. Oyunda işler kızıştığı zaman atmosfer biraz durgunlaştırılıyor ve bu sayede oyunculara düşünmek için zaman kazandırılıyor. Bu sayede mevcut duruma uygun planlar yaparak başarı şansımızı artırabiliyoruz. Elbette karakterimizi güçlendirmek de yapabileceğimiz şeyler arasında yer alıyor. Tecrübe puanları kazandıkça performansımı artıyor.

Bu tarz bir oyunda görmek istediğimiz çeşitlilikte olan eşyalar ve silahlar, Sneaky Sneaky'de es geçilmemiş. Oklar, uyku iksirleri ve çok daha fazlası düşmanları etkisiz hale getirmemiz için bizlere sunuluyor.

Gelişmiş iki boyutlu modelleme teknolojisinden faydalanan Sneaky Sneaky, bu kategoride oynayabileceği sürükleyici bir oyun arayanların mutlaka değerlendirmesi gereken bir seçenek.